O firmie

NeoGroup

jest firmą specjalizującą się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw w gadżety reklamowe. W stałej ofercie posiadamy gadżety reklamowe masowe, odzież reklamową oraz oryginalne gadżety ekskluzywne. Łącznie ponad 40 000 artykułów reklamowych w bardzo konkurencyjnych cenach. Są to przede wszystkim produkty dobrej jakości, których wzornictwo dostosowane jest do aktualnych trendów rynkowych.

Renomowani dostawcy

Współpracujemy z producentami i dostawcami materiałów reklamowych z całego świata. Głównie z Azji, Polski, Holandii i Niemiec. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie dostosowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest, aby produkty które proponujemy, umożliwiały naszym klientom osiąganie swoich celów marketingowych.

Jako firma, a także jako ludzie,

cenimy przede wszystkim:

  • Szczerość i uczciwość
  • Pasję, z jaką realizujemy zadania dla naszych klientów
  • Otwartość
  • Podejmowanie wielkich wyzwań i wizjonerstwo
  • Ciągły rozwój i dążenie do doskonałości

Media społecznościowe

Serdecznie zapraszamy do polubienia naszych profili w mediach społecznościowych.

Dzięki temu będziecie mogli Państwo śledzić na bieżąco informacje na temat wydarzeń w naszej firmie, promocjach i konkursach.

Akceptuję

Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.