Aktualności

WOŚP 2018

Już niedługo odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My jak co roku pomagamy lokalnie sztabowi w Kórniku.Przygotowaliśmy wiele ciekawych upominków z logo WOŚPu które będzie można wylicytować podczas aukcji w OAZA Kórnik.
Czytaj dalej

Realizacja dla firmy Eyzee

W ostatnim czasie mieliśmy okazję stworzyć pakiet gadżetów dla firmy Eyzee. Pakiet ma stać się upominkiem dla pracowników firmy.W skład pakietu będa wchodzić między innymi power banki, notesy i długopisy.
Czytaj dalej

Skrzynki na wino z grawerem

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Nadchodzi czas wręczania prezentów. W świecie biznesu oczywiście także należy o tym pamiętać.Drobne upominki dla klientów, prezenty dla pracowników oraz dla swoich sprawdzonych kontrahentów.
Czytaj dalej

Scyzoryki z logo

Po pewnej przerwie wrócił do nas jeden z naszych najstarszych klientów, Hurtownia Plus-Minus.Wcześniej klient zamawiał torby na zakupy ze swoim logo - tym razem postawił gadżety promocyjne dla Panów.
Czytaj dalej

Pamięci USB z grawerem logo

Który gadżet od wielu lat zawsze jest wśród 10 najchętniej kupowanych produktów... oczywiście chodzi o pamięć USB.Oferta i ceny pamięci na przestrzeni ostatnich lat mocno się zmieniała.Jeszcze kilka lat temu standardem była pamięć o pojemności 1GB, dziś już takich pamięci chyba nawet nie ma na rynku...Standardem stają się pamięci o pojemności 8 GB.
Czytaj dalej
Akceptuję

Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.