Aktualności

Skrzynki na wino z grawerem

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Nadchodzi czas wręczania prezentów. W świecie biznesu oczywiście także należy o tym pamiętać.Drobne upominki dla klientów, prezenty dla pracowników oraz dla swoich sprawdzonych kontrahentów.
Czytaj dalej

Scyzoryki z logo

Po pewnej przerwie wrócił do nas jeden z naszych najstarszych klientów, Hurtownia Plus-Minus.Wcześniej klient zamawiał torby na zakupy ze swoim logo - tym razem postawił gadżety promocyjne dla Panów.
Czytaj dalej

Pamięci USB z grawerem logo

Który gadżet od wielu lat zawsze jest wśród 10 najchętniej kupowanych produktów... oczywiście chodzi o pamięć USB.Oferta i ceny pamięci na przestrzeni ostatnich lat mocno się zmieniała.Jeszcze kilka lat temu standardem była pamięć o pojemności 1GB, dziś już takich pamięci chyba nawet nie ma na rynku...Standardem stają się pamięci o pojemności 8 GB.
Czytaj dalej

Zawieszka na torebkę z logo

Pisaliśmy ostatnio, że najlepsi klienci to stali klienci.Tym razem mamy okazję pokazać wam jedną z przykładowych prac jakie wykonaliśmy dla Portu Lotniczego "Rzeszów - Jasionka"Pierwszą z prac mieliśmy okazję wykonać już pewnie ponad 5 lat temu...
Czytaj dalej

Śrubokręt w kształcie długopisu

Jacy klienci są najlepsi... ? Oczywiście stali klienci. Cieszymy się, że nasza baza od ponad 10 lat powiększa się z każdym rokiem o nowych partnerów handlowych. A co najważniejsze wielu z nich należy właśnie do grona tych "stałych klientów" którzy do nas wracają regularnie kiedy wybierają się na targi lub przeprowadzają inne akcje marketingowe.
Czytaj dalej
Akceptuję

Nasza strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.